Nasza firma HPMP

od lat specjalizuje się w wykonaniu i dostawie drewna konstrukcyjnego.

Dlaczego my?

Cały czas poszerzamy naszą wiedzę, szkolimy się i udoskonalamy, zaopatrując się w nowoczesne technologię. Wszystko to po to aby poszerzać naszą działalność oraz działać kompleksowo.

Wszystkie usługi w jednym miejscu – to nasze główne założenie.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z dostarczeniem drewna litego, KVH oraz klejonego warstwowo – począwszy od projektowania, kończąc na montażu.

Produkty jakie oferujemy są najwyższej jakości, materiał podlega surowym kontrolą na etapie całej produkcji, również certyfikacji CE, spełnia europejskie normy w zakresie sortowania wytrzymałościowego.

Zaplecze technologiczne HPMP

Ponadto posiadamy zaplecze projektowe, pomożemy zoptymalizować projekt, stworzyć nowe rozwiązania.

W naszym centrum obróbki numerycznej CNC przygotujemy konstrukcję ze wszystkimi wycięciami, tak by czas montażu konstrukcji był jak najszybszy. Tak wykonana i wycięta konstrukcja jest gwarancją odpowiedniej jakości zarówno materiału, jak i montażu. Na życzenie klientów wykonujemy zabezpieczenie konstrukcji przed owadami i grzybami metodą próżniowo – ciśnieniową oraz zabezpieczamy materiał przeciwogniowo.

Przygotowując całościową ofertę, proponujemy również montaż konstrukcji drewnianych. Nasza grupa montażowa, to doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, mający za sobą wiele realizacji, również zabytkowych pod okiem konserwatora zabytków.